MÖBLER / Möbler, övrigt / Sängbord 17388125
nr 1738 8125
Sängbord
"Casino", Myrstrand Engström, Bra Bohag, Tingströms, brännstämplad, Teak. Bredd: 50. Cm. Djup: 45 cm, höjd: 48 cm
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 10 november 2025
kl 18:29:10
100 kr
150 kr