MÖBLER / Möbler, övrigt / Sängbord 17388125

nr 1738 8125

Sängbord

"Casino", Myrstrand Engström, Bra Bohag, Tingströms, brännstämplad, Teak. Bredd: 50. Cm. Djup: 45 cm, höjd: 48 cm

Kondition: slitage

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 10 november 2025
kl 18:29:10